książki o tematyce mistycznej i poruszające problem zagrożeń duchowych współczesnego człowiekaKatalog:
<< 1 2 3 4  >>


Serie wydawnicze:
Wielkie obietnice Boże. Modlitwy i Nabożeństwa
Nowy porządek świata
Wokół doktryny kredytu społecznego

Zapowiedzi wydawnicze!!!Hi. Belloc „Lichwa, kryzys gospodarczy”. Metody działania banków to największe bezprawie i oszustwo wszechczasów! Banki będące poza wszelką kontrolą, bezprawnie kontrolują wszystkie rządy na świecie, sprawując nad nimi faktyczną władzę. Wszystkie one są pod kontrolą innej tajnej najwyższej superwładzy, dążącej do absolutnego panowania nad światem. Jest to główna przyczyna wszystkich kryzysów ekonomicznych i finansowych, głodu, strajków, wojen lokalnych i bratobójczych, wzajemnej nienawiści na całym świecie (bestseller!).

stron: 64, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 8,00 zł
L. Souncy „Fałszerze pieniędzy”. Autor udowadnia tworzenie przez banki fałszywych pieniędzy, w celu zniewolenia wszystkich narodów świata pod egidą światowego syjonizmu. Ukazuje jak powinny działać banki w świetle Bożego Objawienia. Wszystkie obecne długi Polski i innych krajów, (Jan Paweł II żądał całkowitego ich anulowania), które powstały przy pomocy pożyczek fałszywych pieniędzy, urągają Prawu Bożemu i wołają o pomstę do Nieba. Ujawnia nieznane dotąd kulisy rządzące narodami przy pomocy banków (bestseller!).

stron: 64, wymiar: 14,5cm x 20cm   
obecnie brak

D. Manifold „Pieniądz korzeń wszelkiego zła”. W książce tej znajdą pełne potwierdzenie słowa jednego z oligarchów żydowskich Meyera Amschela Rothschilda: „Pozwólcie mi puszczać w obieg i kontrolować pieniądze należące do narodu, a ja nie będę dbał o tych, którzy stanowią prawo”.

stron: 26, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena:  - obecnie brak


Ks. Georges Henri Levesque O.P. „Kredyt społeczny a Katolicyzm” Książka ta jest potężną bronią do walki z wrogami (socjalizmem i kapitalizmem). Jest nieocenioną pomocą do budowy prawdziwie katolickiego (opartego na dekalogu) ustroju społecznego, który w przyszłości da godne i godziwe życie wszystkim ludziom na ziemi.

stron: 32, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 
- obecnie brak

Romuald Gładkowski „O pieniądzu i lichwiarzach”

stron: 37, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 
- obecnie brakcreated by pawkier ®