książki o tematyce mistycznej i poruszające problem zagrożeń duchowych współczesnego człowiekaKatalog:
<< 1 2 3 4  >>


Serie wydawnicze:
Wielkie obietnice Boże. Modlitwy i Nabożeństwa
Nowy porządek świata
Wokół doktryny kredytu społecznego

Zapowiedzi wydawnicze!!!Pawlak, „Życie św. Genowefy”. Niezrównany wzór heroicznej świętości dla matek i dziewcząt.

(stron: 121, wymiar: 14,5cm x 20cm)   
cena: 24,00 zł
Maria Vincit „Bolesław czyli dalsze losy Świętej Genowefy”. Książka ta jest kontynuacją "Życia Świętej Genowefy" uchodzącej za jedną z najbardziej poczytnych książek w Polsce. Zdaniem niektórych Czytelników, niemniej fascynujące, a może jeszcze bardziej niż hagiografia Świętej Genowefy, są dalsze losy jej syna Bolesława. Książka ta uczy nas, że życie bez miłości Ojczyzny, a nade wszystko Boga i bliźniego staje się bezsensownym koszmarem. W kontekście zachodzących przemian społeczno-politycznych w upadającej duchowo Europie i Ameryce, bohaterska postawa Bolesława i jego matki może stać się drogowskazem życia zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

stron: 69, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: obecnie brak

Ks.. B. Mayer, „Ostrzeżenie z zaświatów”. Szokujące wyznania potępionych aniołów i ludzi, dotyczące obecnej sytuacji Kościoła i świata, przekazane podczas publicznych egzorcyzmów przy specjalnym błogosławieństwie biskupa. Wskazany prawdziwy kierunek prawdziwej odnowy ludzkości. Książka, która wstrząsnęła Europą.

stron: 238, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 27,00zł

Ks. E. Neubert, „Mój ideał – Jezus, Syn Maryi”. Arcydzieło literatury Maryjnej. Pan Jezus mówi o osobistej relacji między Nim i jego Matką oraz wyjaśnia, na czym polega doskonałe uwielbienie Matki Bożej i nabożeństwo do Niej, bez której nie jest możliwe głębokie zjednoczenie z Bogiem.

stron: 95, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 18,00zł


Ks. L. Chiawarino, „Największy skarb”. Książka niezwykle sugestywnie przedstawia błogosławione skutki i cuda dokonane przez pobożne i godne uczestniczenie w Ofierze Mszy Świętej. Budujące przykłady wiernych pobożnie uczestniczących w Ofierze Mszy Świętej.

stron: 96, wymiar: 10cm x 14cm   
cena: 8,50zł


Ks. Marcin z Kochem, „Wykład o Mszy Świętej”. Każdy katolik powinien wiedzieć, że zawiniona nieznajomość tego największego Daru, jakim jest Ofiara Mszy Św., wobec którego cały Wszechświat jest niczym – jest niepowetowaną stratą. Jest to bez wątpienia jedyna od 60 lat publikacja, która najpełniej objaśnia tę nieskończoną Tajemnicę, od sprawowania której zależy dalsze istnienie świata.

stron: 263, wymiar: 14,5cm x 20cm    
cena: 27,00 zł
Ks. N. Nasuti, „Cud Eucharystyczny w Lanciano” (pierwsze polskie tłumaczenie). Ok. 750 roku wydarzył się w Lanciano cud: w czasie Ofiary Mszy Św., na oczach kapłana biała Hostia Św. zamieniła się w prawdziwe Ciało Chrystusa, a wino w Jego prawdziwą Krew. Ten cud jest widoczny do dzisiaj, gdyż Ciało i Krew nie ulegają żadnym procesom rozkładowym! Zostało to potwierdzone przez wybitnych naukowców z zakresu medycyny i biologii. Lanciano stało się największym na świecie sanktuarium Eucharystycznym, do którego pielgrzymują miliony chrześcijan. Był tam także Papież Jan Paweł II.

stron: 154, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 25,00 zł
John Leary, „Przygotujcie się na Wielki Ucisk i na Erę Pokoju”. W oparciu o Pismo Św. i współczesne przepowiednie, opis wydarzeń, jakie mogą nastąpić (jeśli nie będzie pokuty i nawrócenia) w niedalekiej już przyszłości. Publiczne ujawnienie się Antychrysta. Powstanie Rządu Światowego i jego upadek. Pouczenie, dlaczego i jak należy uniknąć przymusowego przyjęcia znaku Bestii. Po przeczytaniu tej książki każdy będzie wiedział, jak zachować się wobec osoby Antychrysta, aby uniknąć wiecznego potępienia (bestseller!).

stron: 115, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 24,50 zł
Ks. S. Dosenbach TJ, „Miesiąc dusz czyśćcowych”. Przedstawienie - w świetle pełnej nauki Kościoła i licznych świadectw – strasznych i zróżnicowanych cierpień dusz czyśćcowych, które choć się nawróciły i zdołały uniknąć piekła, jednak z własnej winy nie odpokutowały swoich grzechów na ziemi. Książka zawiera bogaty zestaw modlitw, za pomocą których możemy im przyjść ze skuteczną pomocą. Poucza również jak uniknąć cierpień czyśćcowych.

stron: 286, wymiar: 12cm x 16cm   
cena: 24,00 zł
Św. Katarzyna z Genui, „Rozprawa o Czyśćcu”. Bóg za pośrednictwem tej wielkiej mistyczki przypomina i uprzystępnia nam poznanie wielu tajemnic dotyczących cierpień dusz czyśćcowych i życia po śmierci. Książka pomaga znacznie rozszerzyć naszą wiedzę o życiu pozagrobowym oraz przypomina nam, jak wielka ciąży na nas odpowiedzialność za nasze życie, bliźnich i zmarłych.

stron: 64, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 17,00 zł
T. W. Petrisco, „Ostatnia krucjata”. Książka ukazuje, jak Niepokalana Maryja Dziewica, Matka Boga i ludzi zmiażdży głowę szatana i zniszczy rządy Antychrysta. Autor przedstawia największe zwycięstwa Matki Bożej odniesione w XX w. przez Różaniec, które sprawiły całkowitą zmianę biegu historii całej ludzkości. Przedstawione cuda, po ludzku nie wytłumaczalne, raz jeszcze dowiodły, że jedynym Panem historii i ludzkości jest Bóg.

stron: 88, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 17,00 złWł. Wojciechowski C. Kotowska, „Wspólnota Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej. Historia, charyzmat. Pieśni i nabożeństwa”. Ta niezwykle cenna książka ukazuje na podstawie duchowości Papieża Jana Pawła II, Świętych i ducha orędzi fatimskich właściwy kierunek odrodzenia Kościoła i świata. Wspaniałe światło dla apostołów świeckich i duchownych pragnących ożywić kult Eucharystyczny w swoich parafiach.

(stron: 112, wymiar: 12cm x 16cm) – 13,00 zł
Maria z Agredy „Mistyczne miasto Boże”. Książka objawia nie znane dotąd tajemnice życia wewnętrznego Jezusa i Jego Najświętszej Matki, Maryi oraz przedstawia nieznane dotąd fakty, z Pisma Św. i Tradycji, i wydarzenia związane z Ich misją na ziemi. Maryja jawi się tu jako Współodkupicielka, Pośredniczka i wielka Mistrzyni życia duchowego i ascetycznego. Książka, skutecznie chroni przed błędnymi interpretacjami Objawienia Bożego.

stron: 340, wymiar: 16,5cm x 23,5cm   
cena: 32,00 złŚw. Ludwik M. Grignion, „Przedziwny Sekret Różańca Św.” Nikt dotąd w historii Kościoła nie ukazał tak głęboko niepojętej potęgi tajemnicy modlitwy Różańcowej przez którą Bóg chce odnowić świat! Ostrzega jak strasznie sprzeciwia się Bogu ten, który tę modlitwę pomniejsza lub odciąga od niej wiernych.

stron: 108, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 19,50 zł

Gloria Polo, „Trafiona przez piorun”. Jeśli ktoś z Was wątpi albo sądzi, jakoby Bóg nie istniał i że życie po śmierci to dobry materiał dla twórców filmów, lub jeśli ktoś uważa, jakoby wraz ze śmiercią wszystko się skończyło, niech raczy przeczytać to świadectwo. Traktuje ono o pewnym fakcie, zdarzeniu, które zostało dobrze udokumentowane a miało miejsce w 1995 roku. Pani dr Gloria Polo jest Kolumbijką, dentystką, która wskutek wypadku „umarła”, to znaczy była tak poważnie ranna, że przez kilka dni znajdowała się w śpiączce i przy życiu podtrzymywały ją tylko szpitalne urządzenia medyczne. Opiekujący się nią lekarze spisali ją już całkowicie na straty i chcieli odłączyć aparaturę. Podczas śpiączki Gloria Polo znajdowała się po drugiej stronie rzeczywistości, w zaświatach i mogła następnie powrócić do życia, by dać świadectwo tym, którzy nie po-trafią uwierzyć. Przyniosła nam stamtąd bardzo ważne orędzie. Podczas tego mistycznego przeżycia, które bardzo dokład-nie opisuje, mogła ona zajrzeć do swojej „Księgi Życia”. To doświadczenie tak nią wstrząsnęło, że na polecenie Pana stała się głosem wołającym na „pustyni wiary” naszych współczesnych czasów. Ponadto, istotą jej orędzia jest nic innego jak niezmierzona Miłość Boga do nas ludzi i Jego wielkie Miłosierdzie. To z zapisów jej wystąpień powstała ta niezwykła książ-ka, niezwykłe świadectwo pani doktor Glorii Polo, ocalonej przez Boga w niezwykły sposób po porażeniu i spaleniu całego ciała przez piorun. 

cena: 10,00 złMaria Valtorta „Poemat Boga-Człowieka” (11 t). Książka otrzymała specjalne błogosławieństwo Papieża Piusa XII. Pan Jezus za pośrednictwem Autorki wyjaśnia najgłębszy sens wszystkich słów z Ewangelii. Mówi także o faktach i szczegółach swojego ziemskiego życia, nieznanych dotąd z Ewangelii ani z Tradycji Kościoła. Cudowny przewodnik uczący prawdziwej kultury wewnętrznej i zewnętrznej w relacjach międzyludzkich. Na Zachodzie rozchodzi się w milionowych nakładach. Dana dla odrodzenia, będącego w głębokiej zapaści Kościoła i świata.

ok.900str, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 68,00 zł(komplet)

<< 1 2 3 4  >>created by pawkier ®