książki o tematyce mistycznej i poruszające problem zagrożeń duchowych współczesnego człowiekaKatalog:
<< 1 2 3 4  >>


Serie wydawnicze:
Wielkie obietnice Boże. Modlitwy i Nabożeństwa
Nowy porządek świata
Wokół doktryny kredytu społecznego

Zapowiedzi wydawnicze!!!R. Szaffer „Armia Najdroższej Krwi Chrystusa” (V wydanie). Porywające serca i pogłębiające wiarę nabożeństwa, modlitwy i rozważania wraz z obietnicami.

stron: 315, wymiar: 12cm x 16cm   
cena: 25,50 złR. Szaffer „Armia Najdroższej Krwi Chrystusa” (II wydanie). Porywające serca i pogłębiające wiarę nabożeństwa, modlitwy i rozważania wraz z obietnicami.

stron: 94, wymiar: 12cm x 16cm   
cena: 10,00 zł


Maria Vincit „Nowenna do św. Ekspedyta”. Szczególnie cenne i skuteczne modlitwy do męczennika i patrona czasów trudnych.

stron: 32, wymiar: 10cm x 14cm   
cena: 7,00zł
Ks. Józef Pachucki T.J. „Nowenna do św. Judy Tadeusza”. Pierwsze pełne i najbogatsze opracowanie modlitw przez wstawiennictwo św. Judy.

stron: 32, wymiar: 10,5cm x 14,5cm   
cena: 5,00 złKs. W. Moroz „Tajemnica szczęścia”. Piętnaście modlitw Św. Brygidy do naszego Boskiego Zbawiciela i wspaniałe obietnice.

stron: 33, wymiar: 10cm x 14cm   
cena: 4,00S Wizytki „Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryjo” Najstarsze i najskuteczniejsze obok Różańca nabożeństwo Maryjne polecane przez papieży i wielkich doktorów i mistyków Kościoła św.

stron: 64, wymiar: 10,5cm x 14,50cm   
cena: 8,50 złMaria Vincit „Koronka o świętej Annie Matce najświętszej Maryi Panny i patronce matek chrześcijańskich” Świadectwo wielu Świętych potwierdza, że stałe nabożeństwo do św. Anny jest szczególnym znakiem wybrania. Wśród wiernych panuje powszechne przekonanie, że modlitwy zanoszone, przez przyczynę św. Anny, są wyjątkowo skuteczne i miłe Bogu. Czyż można sobie wyobrazić aby Pan Jezus mógł odmówić jakiejkolwiek prośbie św. Anny, która stała się Matką Jego umiłowanej Matki, Maryi? Stąd trudno się dziwić, że Koronka o św. Annie, która nadto z racji na swą głębię teologiczną ma ogromną moc przebłagalną przed Bogiem. Dobrze rozważana przyczynia się do wzrostu naszej wiary, nadziei i miłości. Pozwala nam rozpoznać i odrzucić podstępne działanie szatana. Zamieszczone zostały tu również Nowenna, Litania i inne modlitwy do św. Anny. Nasza pobożność wskaże nam, którą ze wskazanych tu modlitw mamy uwielbić Boga przez wstawiennictwo św. Anny.

stron: 32, wymiar: 10,5cm x 14,50cm   
cena: 6,00 zł
Michalineum „Dwór Niebieski”. Wspaniałe modlitwy z obietnicami, objawione św. Lutgardzie.

stron: 40, wymiar: 10cm x 14cm   
cena: 4,00


Andrzej Sieradzki „Modlitwy do Boga Ojca”.

stron: 84, wymiar: 12cm x 16cm   
cena: 9,50zł
Andrzej Sieradzki „Sakrament Pokuty. Rachunek sumienia dla dorosłych i młodzieży. Odpusty”.

stron: 94, wymiar: 12cm x 16cm   
cena: 9,50zł


T. H. Higginson „Najświętsza Głowa Jezusa Przybytek Bożej Mądrości”. Pan Jezus za pośrednictwem wielkiej mistyczki Teresy H. Higgison (kandydatki na ołtarze) przekazał modlitwy i nabożeństwo dla uczczenia Jego Najświętszej Głowy. Owocem tego nabożeństwa jest wzrost miłości do Boga i bliźnich.

stron: 32, wymiar: 10cm x 14cm   
cena: 5,00zł


Maria Vincit „Serce człowieka świątynią Boga lub siedliskiem szatana” Jest to unikalne i jedyne w swoim rodzaju opracowanie ukazujące za pomocą obrazów wnętrze duszy człowieka sprawiedliwego i grzesznego. Niniejsze dziełko przedstawia nam jasno sprawę grzechu i duchowej niewoli szatana jak i sprawę życia i wolności dzieci Bożych - Chrystusa w nas. Uświadamia nam, że Bóg ma swoje królestwo w wiernych, gdy w nich, jako swej świątyni, rządzi, zamieszkuje i przez Ducha Świętego ożywia ich, oczyszcza, uświęca... Natomiast szatan ma swoje królestwo w złych, niewierzących i bezbożnych; on ojciec kłamstwa sprawuje w nich zło, mieszka w nich, prowadzi ich do nędzy i wiecznego potępienia. Zawarte są tu również cudowne modlitwy z obietnicami pozwalające uwolnić się z duchowej niewoli szatana i dojść do głębokiego zjednoczenia z Bogiem.

stron: 96, wymiar: 12cm x 16cm   
cena: 10,00 zł


created by pawkier ®