książki o tematyce mistycznej i poruszające problem zagrożeń duchowych współczesnego człowiekaKatalog:
<< 1 2 3 4  >>


Serie wydawnicze:
Wielkie obietnice Boże. Modlitwy i Nabożeństwa
Nowy porządek świata
Wokół doktryny kredytu społecznego

Zapowiedzi wydawnicze!!!Ks. Bp. dr George F. Dillon „Masoneria zdemaskowana”.
Siła masonerii polega na jej ukrytym i tajnym działaniu, ukazuje jej naturę i działanie od wewnątrz i na zewnątrz. Ujawnienie to śmierć masonerii, a przynajmniej śmierć dla jej niszczących wpływów wśród głównych zamierzonych ofiar, czyli Papieża i całego Kościoła Św., a w konsekwencji całej ludzkości. Od demaskowania masonerii nie wolno się nikomu uchylać. Papieże w swoich encyklikach nakazywali „zedrzeć maskę z oblicza masonerii” aby uchronić ludzkość od samozniszczenia (bestseller!).

 stron: 170, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: obecnie brakł
Paul Fischer „Szatan jest ich bogiem”. Encykliki papieskie o masonerii. W jakiego Boga wierzy i jaka jest jej religia. Dlaczego i kogo uważa za swojego największego wroga. Jedna z najlepszych książek o antykościele, czyli masonerii (bestseller!).

stron: 107, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 14,00 zł


Ks. Prał. H. Jankowski „Papieże o Żydach, masonerii, komunizmie”. Encykliki papieskie odnoszące się do niebezpieczeństw – na przykładzie masonerii – jakie niosą ze sobą tajne towarzystwa i sekty działające w sposób zakonspirowany lub zakamuflowany, dysponując sprawną organizacją i ogromnymi środkami finansowymi o niewiadomym pochodzeniu. Dążą one do podkopania ustalonego porządku publicznego przez rewolucje, kryzysy rządowe, nieustanne dzielenie, tworzenie zamętu w umysłach i sercach ludzi wszystkich warstw, wciskając się zuchwale acz niepostrzeżenie we wszelkie dziedziny, opanowując podstępem lub przemocą nieformalnie władzę. Tworzą chaos i anarchię ogólnoświatową. Są największym zagrożeniem dla pokoju na świecie.

stron: 104, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 18,00 zł
Ks. E. Cahill T.J. „Wolnomularstwo (Masoneria)”. Geneza i program działania masonerii

stron: 65, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 13,00 zł
Richard Wurbrand „Czy Karol Marks był satanistą?
Poruszone tematy były dotychczas pomijane we wszystkich publikacjach podejmujących ten temat. Książka ukazuje sataniczne i antyboże korzenie komunizmu i jego aktualnego wcielenia – liberalizmu. W USA sprzedano kilkanaście milionów egzemplarzy.

stron: 51, wymiar: 14,5cm x 20cm   
(obecnie brak)
created by pawkier ®