książki o tematyce mistycznej i poruszające problem zagrożeń duchowych współczesnego człowieka


Manifold „Fatima i wielki spisek”. Książki, które zawierają zbyt wiele prawdy pomija się milczeniem. Ta należy do jednych z nich. Przy tym dziele inne książki opisujące dzieje ludzkości stają się nieaktualne!

stron: 101, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: obecnie brakArka „Święta Filomena”. W obronie wiary i dziewictwa św. Filomena poniosła śmierć męczeńską. Patronka czasów najtrudniejszych. Wspaniały wzór zjednoczenia z Bogiem, szczególnie dla młodych dziewcząt. Św. Filomena była główną patronką św. Jana Vianeya (Proboszcza z Ars).

stron: 57, wymiar: 10cm x 14,5cm   
cena: 8,50

polecamy również książkę "Św. Filomena patronka końca czasów"  Andrzej Sieradzki „Tajemnice życia pozagrobowego. Próba odpowiedzi na nurtujące nas pytania”. Jest to pierwsza publikacja na rynku księgarskim w Polsce opracowana w formie pytań i odpowiedzi na najbardziej nurtujące każdego człowieka pytania dotyczące śmierci, czyśćca, piekła i nieba. Książka ta ma na celu skłonienie nas do refleksji nad sensem życia, jego kruchością, ulotnością i przemijaniem, a także tym, co może dziać się dalej z nieśmiertelną duszą, jaką posiada każdy człowiek, niezależnie od wyznawanego światopoglądu. Satysfakcją autora będzie, jeśli Czytelnik uświadomi sobie, że życie ludzkie nie kończy się na miejscowym cmentarzu, lecz trwa wiecznie, a godność człowieka jako dziecka Bożego przewyższa nieskończenie to wszystko co proponują ludziom na ziemi słudzy Szatana.

stron: 159, wymiar: 14,5cm x 20cm   
cena: 24,00


<< 1 2 3 4  >>created by pawkier ®